1/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Buntowali się przeciwko niemu policjanci i był zamieszany w aferę. Teraz zostanie komendantem?

Urząd Marszałkowski

Marek Pelczar (po prawej) i Arkadiusz Golanowski
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Buntowali się przeciwko niemu policjanci i był zamieszany w aferę. Teraz zostanie komendantem?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Buntowali się przeciwko niemu policjanci i był zamieszany w aferę. Teraz zostanie komendantem?
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Buntowali się przeciwko niemu policjanci i był zamieszany w aferę. Teraz zostanie komendantem?
Komentarze
Aż sie boję pomyśleć jakim stanie ubioru zostanie znaleziony następny zachlany pisuarowy miglanc ,który zostanie awansowany na to stanowisko.Wiadomo obowiązuje selekcja negatywna.Nikt normalny nie chce być przełożonym w czasach dyktatury neofaszystowskiej czyli mundurowych szarpiących i ciągających starszych ludzi z białymi różami po wrocławskim bruku...
już oceniałe(a)ś
49
0
PiS-owskie kadry - weźmy najgorszego, to będzie wierny.
już oceniałe(a)ś
43
0
Siłą brać! To nie jest łatwa robota. Trzeba tasera ciągle używać. Trzeba na trawnikach spać.
Zostanie trzech po selekcji na tych tam do KRS. Mają dyscyplinarki, więc się nadadzą.
już oceniałe(a)ś
41
0
Z opisu wynik, że Pelczar to wzorowy PiSlicjant !
już oceniałe(a)ś
38
0
A może po prostu rozwiązać komendę policji we Wrocławiu? Raz że zaoszczędzi się publiczne pieniądze wyrzucane w błoto. A dwa to wrocławianie będą się czuli bardziej bezpieczni - nikt już ich nie pobije na komendzie, ryzyko zabicia paralizatorem też się zmniejszy, nie mówiąc już o takich drobiazgach jak stawianie zarzutów na podstawie sfałszowanych zeznań.
@marcos
Nazioli też nie łapią, więc na co oni komu?
już oceniałe(a)ś
12
0
"brak kompetencji, nieudolność prowadzenia dialogu, wprowadzanie chaosu i destrukcji w organizację pracy"
"sprawa przyznania poza przepisami policyjnemu kapelanowi urządzenia viaAuto, upoważniającego duchownego do bezpłatnego korzystania z autostrady"

Ależ to są IDEALNE kwalifikacje na stanowisko kaczystowskiego komendanta policji! Taki koleś wykona KAŻDE partyjne polecenie bez szemrania.
już oceniałe(a)ś
25
0
Idealny kandydat parszywej zmiany. Wykona każde podłe polecenie, bo wie że bez parszywej zmiany nic nie znaczy.
już oceniałe(a)ś
18
0
Pis miał , ma i będzie miał problem na własną prośbę. Ławeczka jest króciutka.
już oceniałe(a)ś
12
0