2/4
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Ustępuję pola, byśmy pokonali PiS [WYWIAD Z PREZYDENTEM DUTKIEWICZEM]

KORNELIA GŁOWACKA-WOLF

Rafał Dutkiewicz i Ryszard Petru - kwiecień 2016 r.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Ustępuję pola, byśmy pokonali PiS [WYWIAD Z PREZYDENTEM DUTKIEWICZEM]
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Ustępuję pola, byśmy pokonali PiS [WYWIAD Z PREZYDENTEM DUTKIEWICZEM]
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Ustępuję pola, byśmy pokonali PiS [WYWIAD Z PREZYDENTEM DUTKIEWICZEM]
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Ustępuję pola, byśmy pokonali PiS [WYWIAD Z PREZYDENTEM DUTKIEWICZEM]
Komentarze
Mieszkam od zawsze w Warszawie. Zazdroszczę Wam mieszkańcom Wrocławia takiego Prezydenta. Jeździłam do Was na mecze siatkówki, przedstawienia teatralne, wystawy, wydarzenia związane z ESK. Na pewno będę na World Games. Wrocław tętni życiem, w stolicy nie dzieje się nic ! Czytam jednak komentarze i własnym oczom nie wierzę ! co się z Wami ludzie dzieje. Tylko narzekacie. Komunikacja, kostka, smog, korki. Korki i smog sa dzsiaj wszędzie, Warszawa rozkopana cały czas a chodniki zapadnięte. Po takiej powodzi jaką mieliście niewiele polskich miast stanęłoby tak szybko na nogi. Może pora docenić człowieka. Zawiść przez Was przemawia, straszna zawiść !!!
@monka321 Miasto stanęło na nogi po powodzi dzięki ekipie Zdrojewskiego. Dutkiewicz mógł sobie pozwolić na zaciągnięcie gigantycznych kredytów na ESK i WG dzięki potencjałowi miasta wynikającemu z położenia geograficznego, zaradności mieszkańców i działań jego poprzedników.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kiker1 (dzięki potencjałowi miasta wynikającemu z położenia geograficznego, zaradności mieszkańców i działań jego poprzedników): proponuję nieco realizmu: nie negując niewątpliwego wkładu poprzedników, Dutkiewicz rządził tym miastem najdłużej, od końca 2002 r., i były to całkiem sprawne rządy. Rola administracji lokalnej w niewątpliwym rozwoju Wrocławia, który się w czasie jego zrealizował jest nie do przecenienia - najwyraźniej utrzymuje dobry klimat dla tych, którzy chcą tu inwestować i dba jednak przy tym o miasto.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czytam komentarze i nie mogę uwierzyć jak wielu malkontentów tu mieszka. Na codzień tego nie odczuwam. Może kwestia środowiska, a może nie mam o czym rozmawiać z ludźmi, którzy wiecznie narzekają i nie potrafią dostrzec największych choćby pozytywów. Mieszkam we Wrocławiu od 20 lat i jestem dumny z tego jak się to miasto zmienia na lepsze. A zmienia się między innymi dzięki takim ludziom jak Dutkiewicz. Ludziom, którzy mają odwagę podejmować śmiałe decyzje i realizować projekty. W naszym kraju to rzadkość, bo wszyscy krytykujemy. (przykłady: NFM - za drogie, niepotrzebne, brzydkie; Stadion - za drogi, za duży, niepotrzebny) Najlepiej nic nie robić, bo wtedy trudno być skrytykowanym. Mamy prezydentów z taką dewizą w innych miastach Polski. Dzięki panie Dudkiewicz za odwagę, profesjonalizm i dobrą robotę pomimo utyskiwania wiecznych malkontentów. Swoją drogą, zwykle narzekają ludzie, którzy sami mało robią i niewiele osiągnęli (takie mam obserwacje). pozdrawiam Wrocławiaków! Uczyńmy to miasto jeszcze piękniejszym! :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie jestem zwolennikiem PIS, ale w tym przypadku mam nadzieję, że PIS cię dopadnie, szkodniku i odpowiesz za uczynienie z Wrocławia najbardziej zakorkowanego miasta w Polsce, odpowiesz za brak inwestycji w komunikację miejską, za potwornie dziurawe ulice z poniemieckiej kostki, za marnowanie publicznego grosza na nieustanne wodotryski. Po Dutkiewiczu będziemy sprzątać dobre dziesięć lat.
@miejski_aktywista A już aplikowanie o Zieloną Stolicę Europy, to plucie wrocławianom w twarz! Zwłaszcza teraz każdy może wjechać windą na taras widokowy w Sky Tower i ZOBACZYĆ smog na własne oczy. Całkiem dobrze go widać!
już oceniałe(a)ś
0
0
@miejski_aktywista (i odpowiesz za uczynienie z Wrocławia najbardziej zakorkowanego miasta w Polsce, odpowiesz za brak inwestycji w komunikację miejską, za potwornie dziurawe ulice z poniemieckiej kostki): chłopie nie pieprz bez sensu. Miasto zakorkowały błędy urbanistów i postawienie przy tym na komunikację indywidualną - przy takiej ilości samochodów korków by nie było tylko wtedy, gdyby i miasta nie było, tylko same szosy. Za oba czynniki trudno winić Dutkiewicza, choć w dziedzinie komunikacji miejskiej ocknął się faktycznie późno. Natomiast narzekanie na ulice "z poniemieckiej kostki" jest co najmniej dziwaczne - to na ogół nie są ulice "z poniemieckiej kostki", tylko jeszcze poniemieckie ulice z kostki; i dalej są to najlepsze nawierzchnie w tym mieście (o ile tej kostki nie ruszano, albo remontowano nawierzchnie umiejętnie). Dziury w nich, to już dzieło powojennych "majstrów".
już oceniałe(a)ś
0
0
Jest takie powiedzenie, że tam gdzie dwóch Polaków to trzy zdania. Jakoś nie wierzę, że N i PO mogą wystawić wspólnego kandydata, raczej będzie podział głosów elektoratu w efekcie czego nie wygra ani N ani PO. Ale może się mylę...?
już oceniałe(a)ś
0
0
Dutkiewicz jak wielu polityków czy ludzi związanych z mediami lub biznesem, jest członkiem tajnych stowarzyszeń, które to sterują losami świata za pośrednictwem swoich niewidocznych połączeń i żydowskiego kapitału bankierów z rodzin Rotschild i Rockefeller. Wolność to iluzja, czas się obudzić z matrixa i zabronić lichwy, to pozbędziemy się większości swoich zmartwień i problemów. www.youtube.com/watch?v=lmWgnJB-gHY
już oceniałe(a)ś
0
0
Może Józek Pinior mógłby wystartować? Nie sądzę, by sąd zdążył w dwa lata prawomocnie orzec w jego sprawie, więc niech się nie boi, niech idzie jak taran.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wrocław za Dutkiewicza stał się skansenem i miastem dla dwudniowych turystów. Wszystko kosztem mieszkańców. Trzeba nam formacji i prezydenta, który to wszystko odkręci i stworzy miasto będące dla Wrocławian a nie przyjezdnych parodniowców.
@Ela Okularek w głowie masz skansen :P
już oceniałe(a)ś
0
0
Każdy kto jeździ komunikacja miejską we Wrocławiu wie jak bardzo Dudkiewicz przyłożył rękę do jej zapaści. Każdy kto śledzi budżet miasta i kolejne przegrane procesy o odszkodowania wie jak ten nieudacznik z Mikstatu zadłużył miasto. Dziennikarz który nie zadał pytania na ten temat też dowodzi swojej stronniczości.
już oceniałe(a)ś
0
0