2/5
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Olga Tokarczuk: To ja jestem patriotką, a nie nacjonalista palący kukłę Żyda

TOMASZ PIETRZYK

Olga Tokarczuk
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Olga Tokarczuk: To ja jestem patriotką, a nie nacjonalista palący kukłę Żyda
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Olga Tokarczuk: To ja jestem patriotką, a nie nacjonalista palący kukłę Żyda
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Olga Tokarczuk: To ja jestem patriotką, a nie nacjonalista palący kukłę Żyda
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Olga Tokarczuk: To ja jestem patriotką, a nie nacjonalista palący kukłę Żyda
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Olga Tokarczuk: To ja jestem patriotką, a nie nacjonalista palący kukłę Żyda
Komentarze
Dziekuje Pani Olgo. Jest nam Pani bardzo potrzebna.swietny wzorzec. Odbieramy symbole narodowe przestępcom i kibolom bo je zeszmacili , zszargali i zagrozili demokracji! Koniec z tym
już oceniałe(a)ś
16
1
straszne ze rodakom jeszcze trzeba tlumaczyc takie podstawowe sprawy. Podziwiam ludzi takich jak p.Olga, ale ja nie mam juz wiary, sily i checi... p. Olgo kocham Pania i pani ksiazki. Przeczytalem wszystkie.
już oceniałe(a)ś
7
0
zdecydowanie stokroć, tysiąckroć bardziej służy ojczyźnie pisarz, twórca niż ryczący łysol trzeba dojść do postawienia tej sprawy z głowy na nogi
już oceniałe(a)ś
7
0
Dziękuję Pani Olgo,że Pani jest,że Pani pisze i mówi właśnie tak.Od czasu przeczytania pierwszej Pani książki kocham Panią miłością czystą "w sensie ścisłym ", jak mawia Pan Jerzy Pilch. Miło mi że zdążyłem napisać to zdanie zanim wszyscy hejterzy się obudzą. Waldek Drogosz ( 63, czas leci)
@62wkd Jest nas wielu.
już oceniałe(a)ś
2
0
@62wkd Panie Waldku pozdrawiam, zycze milego weekendu!
już oceniałe(a)ś
1
0
@62wkd Ukrainkę która opluwa Polaków bronisz? Bronisz ukraińską nacjonalistkę?
już oceniałe(a)ś
0
2
@62wkd Też dziękuję, Pani Olgo za to że Pani jest. I nie unika mówić. Jakoś tak się porobiło, że kiedyś to mężczyźni pisarze mierzyli się z istotnymi problemami. Teraz zaczęli pisać jakieś obyczajowe dyrdymały i to kobiety odebrały im ten "kaganek" i nie boją się mierzyć z prawdziwymi wyzwaniami. Proszę o więcej i w miarę możliwości częściej. Pozdrowienia!
już oceniałe(a)ś
1
0
"Szaklowanie Polaków"=dowolna, najlżejsza nawet krytyka. Polak jak wiadomo ma ego miętkie, poobijane i sflaczałe, więc nie można od niego wymagać zmagania się z własną niedoskonałością, polakowi, jak niemowlakowi, trzeba przytakiwać i zabierać sprzed nosa ostre przedmioty.
@gorillaglu dokładnie takie samo mam wrażenie, że jako naród mamy tak słabe poczucie własnej wartości, że nie jesteśmy odporni na krytykę i nie potrafimy jej przyjmować, a nasze "zasady i wartości" są tak słabe, że może na nie wpłynąć kilka tysięcy osób, z których może promil będzie miało diametralnie inne, sprzeczne z naszymi poglądy. Jeśli Polska wartościami "patriotycznymi" stoi, to jak ma wpłynąć na 40milionowy naród 10 tys imigrantów? Strasznie słabe te nasze "zasady" najwyraźniej...
już oceniałe(a)ś
2
0
Tworczosc Tokarczuk zostanie i juz jest wpisanea w nasza kulture, a kibole, hejterzy znikna. Mozemy byc dummni!
już oceniałe(a)ś
4
0
Ja uważam, że w ludziach takich jak pani Tokarczuk tkwi ogromna siła. Jest pełno sytuacji, w których ta siła promieniuje, chociaż pani Olga tylko pisze i mówi. A z mięśniaka palącego kukłę emanuje tylko smród strachu i nędz moralna. Nie jestem taka utalentowana jak ona , ale myślę podobnie i wiem że są nas tysiące.
już oceniałe(a)ś
3
0
Pani Olgo,w dzieciństwie,ulubienie - czytała mi mama,teraz czytam codziennie. Pani "Księgi Jakubowe" mieszczę w najwyższych. - Podziwiam talent pisarski,ale szczególny ukłon,dla Pani pracy historyka.
już oceniałe(a)ś
3
0