Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  miasto bez reklam...coś pięknego
  już oceniałe(a)ś
  47
  2
  artykuł o 4 dni spóźniony, to było 12 lipca. ktoś w redakcji ma refleks....hmmmm
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  pamiętam naszą Solidarność wówczas... prawdziwą , przez duże "S".. to było niesłychane......
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  A odpowiedzialni za to niekompetentni debile zrobili wielkie kariery. Nie potrafili co prawda przez bite dwa tygodnie zrobić dosłownie nic, aby przygotować miasto na wielką falę, ale za to wiedzieli, że trzeba się pokazać w TV w helikopterze z bohaterską miną. W czasie powodzi nikt w magistracie nie miał nawet mapy miasta z poziomicami i nie potrafił powiedzieć, które dzielnice są zagrożone, a które bezpieczne, przez co podawano kompletnie bzdurne komunikaty i zdarzali się ludzie, którzy ewakuowali meble z dzielnicy położonej wyżej to dzielnicy którą woda zalała. Że nie wspomnę o totalnie spartolonej akcji w Łanach, która mogła uratować miasto przez wielomilionowymi stratami.
  @antypopis chyba zasłyszałeś to pod sklepem? Tak mówili, ale prawda była inna nie istaniał system a Polska była jeszcze w przebudowie nie było nawet ustaw a teraz już....
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Dlaczego w czasie powodzi nawet na zdjęciach gdzie układane były worki z piaskiem na ostrowie tumskim, nie ma żadnego KSIENDZA ? Są zwykli ludzie wojskowi siostry zakonne a księciuni brak. Czyzby oni z automatu mieli być uratowani ?
  @Artur Różycki nie zawsze ksiadz nosi koloratke. moj Proboszcz pakowal piasek w kapciach :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Artur Różycki mają od tego zakonnice ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  W czasie powodzi w budynku Dworca Świebodzkiego była knajpa "Atlantyda". Po powodzi w lokalu wisiały zdjęcia, gdzie znad wody wystawał jedynie szyld Atlantydy - ktoś może ma te fotki?
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  zdjęcie 38 jak klify w dover :D
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  na slajdzie numer 11 to jest ul. Niedziałkowskiego na Strachocinie. były czasy. dobre czasy. :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0