Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Płacze Anglia Płacze Francja tak się kończy Lewacka Tolerancja . A to dopiero początek . Brawo w całej Europie powstają Nacjonaliści i Narodowcy . Rządy Merkel są już policzone to samo Olanda i wszystkich Lewaków i zobaczycie Europa ma dość rządów lewicy ,dość UE . Mi serce się raduje jak na to patrze i jestem spokojna mamy Narodowców i nic nam nie grozi .
  @Agnieszka Kwiatkowska ja peirdolę... dziewczyno....
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Dosyc tolerancji dla tego typu zachowan!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  31
  27
  Zanim, jak psy Pawłowa, zaczniecie ujadać na rozkaz z Czerskiej, zastanówcie się proszę nad takim pytaniem: czy Żydzi, w odróżnieniu od innych ras/narodów sa wolni od nacjonalizmu i szowinizmu. Jeśli macie elementarne pojecie o sytuacji na Terytoriach Okupowanych, to musicie przyznać, że tak - Zydzi nie sa wolni od tego typu idei. No a teraz pytanie nr 2: jak się nazywa żydowski nacjonalizm, względnie szowinizm? To jest proszę Państwa SYJONIZM. I to właśnie za jego przyczyną, Polska której obywatele mają najwięcej posadzonych drzewek pamięci w Yad Vashem musi znosić obelżywe ataki, roszczenia i oskarżenia ze strony Żydów, których wpływy finansowe i polityczne siegają praktycznie wszystkich głównych mediów na świecie, łącznie z redaktorem naczelnym niniejszej Gazety. Ale jest jeszcze pan Blumsztajn, pan Gebert, pan Smolar, pan Kuciński & many more - czyli większość naczelnych opluwaczy z IIIRP, osobników którym nie pasuje i przeszkadza nizależne, silne państwo w Europie Śr-Wsch. oparte na chrześcijańskiej tradycji. A dlaczego tak bardzo im nie pasuje? Być może właśnie dlatego, ze właśnie są mniej lub bardziej nieświadomymi SYJONISTAMI.
  @glinojack @glinojack chrześcijanin zna Słowo Boże, np 11 rozdział listu świętego Pawła do Rzymian, poza tym niezależnie od tego w jakim miejscu historii jest w tej chwili Izrael, Boże obietnice są niezmienne i o tym też chrześcijanin powinien pamiętać, a przede wszystkim o tym, że my chrześcijanie mamy błogosławić i modlić się o Izrael. Dla przypomnienia; Biblia jest o Żydach, Jezus był Żydem, apostołowie byli Żydami, Maria i Józef byli Żydami....itp. itd. Izrael jest źrenicą w oku Boga - to też z tej Biblii którą wymachują i na którą się powołują, brakuje im nauczycieli, to smutne. Polak - chrześcijanin
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @brat777 Ok. ale CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ. Ludzie, idee, narody też.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @glinojack ale Boże obietnice się nie zmieniają, i jego plany...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najwyższy czas aby sądy nie broniły tych pseudo patriotów. Gdyby wszyscy Ci onerowcy i młodziesz wszechpolska zrobili sobie badania genetyczne to dowiedzieli by się że płynie w nich krew żydów, islamistów,faszystów i wielu innych nacjia nawet komunistów i złodzieji. To ONR nie wie że Jezus i Maryja są żydami???? Więc nie pie....cie!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  i Anglia też dla Polaków!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak tak usówajcie moje kometarze. Prawda w oczy kole że jesteście lewakami, jak wam sie tak to nie podoba to jedźcie do arabusów niech zetną wam te puste łby.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  a czy wiemy, jak się nazywa ten wielki bohater, który polewa kukłę?
  już oceniałe(a)ś
  2
  8
  Brrr!skandal!Gdzie byla policja?
  @kazimiera65 stała obok :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `