Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Akademia Opowieści to akcja, do której "Gazeta Wyborcza" zaprasza czytelników, widzów i internautów. Szukamy opowieści, które nas uwiodą, zachęcamy do ich spisywania (szczegóły poniżej). Pomagają w tym nasi najlepsi reporterzy, wśród nich Mariusz Szczygieł i Michał Nogaś, którzy wyruszyli na spotkania w całej Polsce. Do Wrocławia przyjeżdża Włodzimierz Nowak, były szef "Dużego Formatu" oraz autor książek "Serce narodu koło przystanku" i "Niemiec. Wszystkie ucieczki Zygfryda". Do Akademii Opowieści zaprosił wybitnych wrocławskich lekarzy: prof. Włodzimierza Jarmundowicza i dr. Pawła Tabakowa. Neurochirurdzy ze szpitala przy ul. Borowskiej przewodniczyli zespołowi, który postawił na nogi pacjenta z przeciętym rdzeniem kręgowym.

** Spotkanie w piątek 3 lutego o godz. 17 w budynku Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr (ul. Uniwersytecka 7-10, sala 2D im. Witolda Świdy). Wstęp wolny.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w naszym konkursie i namawiamy do opisania najważniejszego dla was człowieka. Na wasze opowieści czekamy do 31 marca 2017 r. Opowiadanie pod hasłem "Najważniejszy człowiek w moim życiu" nie może przekraczać 8 tys. znaków. Należy je wysłać za pośrednictwem formatki dostępnej na stronie internetowej wyborcza.pl/akademiaopowiesci. Zwycięzcom kapituła konkursu przyzna nagrody pieniężne, a ich opowieści zostaną opublikowane w "Dużym Formacie". Regulamin konkursu na wyborcza.pl/akademiaopowiesci.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.