Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
- Jesteśmy z Fabryką św. Mikołaja od samego początku jej działania i pewnie będziemy do jej samego końca - zapowiada Piotr Nowicki z Profit Development S.A. - Złotego Sponsora, który wpłacił 100 tys. zł.

- Warto pomagać dzieciom i robimy to oczywiście na miarę naszych skromnych możliwości. Dlatego regularnie włączamy się w różne akcje charytatywne, których beneficjentami są dzieci, m.in. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, no i wspieramy jeszcze jeden z domów dziecka - dodaje.

Po raz szósty w pomoc Fabryce św. Mikołaja włączył się Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja SA - Złoty Sponsor, który wpłacił 40 tys. zł. - Z każdym rokiem widzimy, że ta akcja się rozwija i niesie ciepło w okresie przedświątecznym i świątecznym dla wielu potrzebujących osób - zaznacza Michał Magnowski z Kogeneracji SA. - Widok uśmiechniętych dzieciaków motywuje nas do tego, żeby pomagać z każdym rokiem coraz bardziej - dodaje.

Od samego początku z Fabryką jest także firma Temar Deweloper. - Małe dzieci, jak wszyscy wiemy z własnego doświadczenia w św. Mikołaja bardzo wierzą, dlatego nie mogliśmy ich zawieść także i w tym roku - tłumaczy Agnieszka Firman z Temar Deweloper. - To wielka satysfakcja widzieć uśmiechy na twarzach dzieci.

Pozostali sponsorzy Fabryki: Volvo Polska, Kancelaria Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy, Dom Aukcyjny Dawro, Titanum, Między Niebem a Ziemią, Cargill Poland, Honorowy Konsulat Norwegii, Kancelaria Notarialna Robert Bronsztejn&Bartosz Masternak, Rudy Consulting, Softlog, Archicom Holding, DOSPON, Artcom, Willa Odkrywców, Kancelaria adw. Agnieszka Kluszczyńska, Macków Pracownia Projektowa, KEY, Osiński i Syn, Multi Grupa, Rafin, International House, Alta Linguistic, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Wielki finał Fabryki św. Mikołaja. Rozdaliśmy tysiąc prezentów!


Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.