Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Medyczny i Politechnika Wrocławska informują o zamknięciu rekrutacji i chwalą się dużym zainteresowanie proponowanymi przez siebie kierunkami. Przyszli studenci czekają jeszcze na wyniki z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny nie przyjmuje już zgłoszeń kandydatów na studia stacjonarne I i II stopnia, elektroniczny system rejestracji kandydatów został  zamknięty. Uczelnia przyjęła ponad 9,2 tys. zgłoszeń, miejsc było niewiele ponad 2,5 tys.

- Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ma ambicję stać się najlepszą uczelnią biznesową w Polsce i najlepszym inkubatorem dla start-upów - zapowiada Jolanta Nowacka, rzecznik prasowa uczelni i chwali się, że absolwenci UE nie mają najmniejszych kłopotów ze znalezieniem pracy. - Ponieważ nasz uniwersytet kształci wysokiej klasy fachowców z zakresu zarządzania, finansów, rachunkowości, stosunków międzynarodowych, analityki gospodarczej, informatyki w biznesie i technologii żywności, uczelnia cieszy się ogromną popularnością wśród kandydatów. Oferujemy też unikatowe studia informatyczne, które łączą wiedzę biznesową, ekonomiczną, finansową z twardymi kompetencjami z zakresu IT. Nasi informatycy są rozchwytywani.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej