Angel City Wrocław powstaje pomiędzy ulicami Traugutta i Walońską. To już trzecia inwestycja dewelopera Angel Poland w tej lokalizacji. Wcześniej powstało tutaj osiedle Angel City i Angel River. Firma znana jest również z budowy Ovo Wrocław przy Podwalu, The Granary La Suite Hotel przy ul. Menniczej czy domu seniora Angel Care przy ul. Dyrekcyjnej.

Widok na Przedmieście Oławskie

Apartamenty Angel City zostały zaprojektowane przez pracownię EPR Architects z Londynu. Przyszli mieszkańcy mają szeroki wybór lokali – od jednopokojowych, po ponadstumetrowe apartamenty z tarasami. Inwestor zapowiada, że elementy części wspólnych inwestycji będą nawiązywać do tradycyjnych neorenesansowych detali z kamienic Przedmieścia Oławskiego.

– Przyszli nabywcy poczują się w apartamentowcu naprawdę komfortowo. To za sprawą prywatnego, prawie 200-metrowego centrum fitness & spa, wewnętrznego, zielonego dziedzińca o powierzchni ponad 1000 m kw. i reprezentacyjnego lobby z całodobową ochroną – wymienia Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar Zachód.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej