Aby tradycji stało się zadość, na scenie roztrzaskano gitary. To element, który towarzyszy oficjalnym otwarciom Hard Rock Cafe od lat. Jedną z nich rozbiła w drzazgi wiceprezydent Wrocławia Magdalena Piasecka.

W poniedziałek fani muzyki mogli posłuchać takich zespołów jak Fisz Emade Tworzywo czy Conga Line, a wydarzenie poprowadziła dziennikarka muzyczna i telewizyjna Gabi Drzewiecka.

– Otwarcia wrocławskiego Hard Rock Cafe oczekiwali wszyscy. Mieścimy się w wyjątkowym budynku dawnej Mody Polskiej i piszemy kolejny rozdział jego historii. Jestem przekonany, że gitarowe serce Wrocławia będzie biło właśnie w tym miejscu – powiedział Paweł Broniszewski, prezes spółki Barista SA, franczyzobiorcy marki Hard Rock Cafe w Polsce.

Wśród gości obecni byli przedstawiciele władz miejskich i wrocławskiego środowiska kulturalnego, m.in. Maciej Bluj, wiceprezydent Wrocławia, oraz Konrad Imiela, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol.

To jeden z tekst闚, do kt鏎ych dost瘼 maj tylko nasi stali Czytelnicy

Twoje sprawy, nasza praca. Subskrybuj za p馧 ceny i czytaj Wyborcza.pl

Wyborcza.pl to dziennikarze w ca貫j Polsce. Piszemy o tym, co wa積e dla Ciebie, Twojej okolicy, Polski i 鈍iata. Zyskaj dost瘼 do tej codziennej porcji niezb璠nych informacji.