Ultimo to firma windykacyjna, która specjalizuje się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie z sektora bankowego i telekomunikacyjnego oraz w odzyskiwaniu należności przeterminowanych. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy B2Holding.

– Szukając nowej powierzchni biurowej dla Grupy Ultimo, zależało nam na tym, aby nowe biuro było miejscem, w którym nasi pracownicy będą mogli pracować w komfortowych i przyjaznych warunkach. Postawiliśmy na centralne położenie biurowca, dużą przestrzeń, nowoczesne rozwiązania i dogodną komunikację z innymi częściami miasta – tłumaczy Jacek Maj, członek zarządu Ultimo. Dotychczasowa siedziba firmy mieściła się przy ul. Braniborskiej. Pracownicy wprowadzą się do budynku w połowie 2018 roku.

CZYTAJ TEŻ: Rekrutacja na Facebooku? Duża firma z branży IT zbiera CV przez Messengera

– Ultimo wynajmując ostatnie wolne powierzchnie biurowe w Green2Day stało się jednocześnie największym najemcą w budynku – mówi Marek Stasieńko, dyrektor regionalny ds. leasingu w biurowej spółce Skanska. – Dodatkowo w lokalach parterowych i wokoło budynku przygotowaliśmy nowy koncept restauracyjno-kawiarniany Eat2Day, zielone patio, a także dużą rowerownię.

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej

Wypróbuj cyfrową Wyborczą

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych, lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej