Początek wydarzenia o godz. 18.45 w restauracji Novocaina. O integracji narzędzi bezpieczeństwa IT opowiedzą eksperci z firmy Sophos specjalizujący się w tej tematyce. – Noc IT to wydarzenie skierowane do osób zawodowo związanych z IT, m.in. pracowników działów IT, administratorów sieci oraz ekspertów zajmujących się przechowywaniem danych, reprezentujących firmy, instytucje, urzędy, szpitale czy uczelnie – mówi Arkadiusz Trzeciakiewicz z firmy AB. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w marcu, zgromadziła 60 uczestników.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność rejestracji. Szczegółowy opis, agenda i rejestracja na nocit.pl

Grupa Kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/AGD/RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność operacyjną w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16,5 tys. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.