Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert

Komunikacja

Co jest grane 24

13075 imprez dziś
Do poczytania
 • Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24: Lekcja muzyki z Panem Turnauem

  Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24: Lekcja muzyki z Panem Turnauem

  MUZYKA

  Czym różni się rożek angielski oboju? Jak cokolwiek zagrać na pianinie? Ile frajdy daje muzykowanie? Dzieci ze szkół podstawowych biorą udział w wyjątkowych lekcjach muzyki prowadzonych przez Grzegorza Turnaua.

Nie przegap!
 • Świadomość lalki. Teatr form Jadwigi Mydlarskiej-Kowal

  Świadomość lalki. Teatr form Jadwigi Mydlarskiej-Kowal

  wystawa

  Wystawa prac Jadwigi Mydlarskiej-Kowal, wybitnej scenografki przez dwie dekady (1981-2001) związanej z Wrocławskim Teatrem Lalek i współtworzącej (wraz z Wiesławem Hejną) jego najsłynniejsze spektakle dla dzieci oraz widzów dorosłych, na jubileusz 70-lecia Wrocławskiego Teatru Lalek. W ramach ekspozycji, przygotowanej we współpracy z oddziałem Muzeum Śląskiego w Katowicach – Centrum Scenografii Polskiej, zaprezentowane zostaną prace scenograficzne artystki, przygotowane nie tylko do spektakli WTL, ale także teatrów dramatycznych. Wystawa wpisuje się w obchody jubileuszu 70-lecia Wrocławskiego Teatru Lalek. Będzie można ją zwiedzać od 15 paćdziernika 2016 do 15 stycznia 2017, potem zostanie przeniesiona do oddziału Muzeum Śląskiego w Katowicach – Centrum Scenografii Polskiej.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Inferno

  Inferno

  thriller

  Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Hanks, Howard i Brown są odpowiedzialni za sukces dwóch poprzednich filmowych części przygód profesora Roberta Langdona – „Kod da Vinci” oraz „Anioły i Demony” zarobiły ponad miliard dolarów na całym świecie. „Inferno” Dana Browna spędziło 11 tygodni na szczycie listy bestsellerów „The New York Timesa”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.

 • Bociany

  Bociany

  animowany

  Ocena 3/6

  Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

 • Szkoła uwodzenia Czesława M.

  Szkoła uwodzenia Czesława M.

  komedia

  Czesław M., gwiazda polskiego rynku muzycznego, niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces? „Szkoła uwodzenia Czesława M.” to ciepła i optymistyczna komedia o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. W filmie o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów w roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.