Kino Nowe Horyzonty

Co jest grane 24

6807 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Wojciech Małkowicz. aeroScultura

  Wojciech Małkowicz. aeroScultura

  wystawa

  Wystawa Wojciecha Małkowicza "aeroScultura" w Wieży Matematycznej Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego Fotografie wykonane przez Wojciecha Małkowicza w XIX-wiecznej, unikalnej technice wielowarstwowej gumy arabskiej. Wojciech Małkowicz ukończył Politechnikę Wrocławską (1990) i fotografię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (1995). Wychowany w czasach analogowych, świadek rewolucji cyfrowej w fotografii, obecnie wykorzystuje zalety obu technik w pracy i twórczości. Tworzy również w szlachetnej technice gumy arabskiej. Zajmuje się fotografią użytkową.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

  fantastyka

  Ocena 4/6

  Akcja filmu rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

 • Underworld: Wojny krwi

  Underworld: Wojny krwi

  horror

  Kolejna część przebojowej serii o rywalizujących ze sobą na śmierć i życie Wampirach i Lykanach. Dwa zwaśnione światy przenikają się w brutalnej walce o supremację i przeżycie. W postać pięknej i przebiegłej Selene ponownie wcieli się Kate Beckinsale.

 • Vaiana: Skarb oceanu

  Vaiana: Skarb oceanu

  animowany

  Ocena 4/6

  Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat i nikt nie wie dlaczego... "Vaiana" to opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Tematy ważne dla Wrocławia
Tematy
Miejsca
Komunikacja
Edukacja
Tematy ważne dla Wrocławia
Ludzie